*** Dzień Babci i Dziadka ***

-30% rabatu na wszystkie nasze książki do 31.01.2023 r.

Regulaminy promocji

Regulamin kuponów/kodów rabatowych:

 1. Kupon rabatowy jest elektronicznym kodem rabatowym zapisanym w postaci kodu alfanumerycznego, który przekazywany jest Kupującemu przez sklep SkladPapieru.pl lub jego Partnerów.
 2. Kod rabatowy upoważnia jego posiadacza do zniżki na zakup towarów i/lub usług w sklepie SkladPapieru.pl
 3. Kod rabatowy przyznawany w sklepie SkladPapieru.pl może być kwotowy lub procentowy i obowiązywać tylko klientów indywidualnych i/lub instytucjonalnych. Szczegółowe zasady rabatu zamieszczone są na kuponie rabatowym.
 4. Kody rabatowe nie są środkami płatniczymi, a jedynie rabatami kwotowymi lub procentowymi, udzielanymi przez sklep SkladPapieru.pl
 5. Wartość rabatu może być przyznana na określony produkt i/lub ilość produktów i/lub na wartość całego zamówienia i/lub na koszty dostawy. Szczegółowe zasady rabatu zamieszczone są na kuponie rabatowym.
 6. Kod rabatowy może być jednorazowy lub wielokrotnego wykorzystania, ale podczas jednego zakupu Kupującemu przysługuje prawo do wykorzystania tylko jednego kodu rabatowego. Aby skorzystać z kodu rabatowego wielokrotnego, należy złożyć kilka zamówień, za każdym razem wpisując tę samą nazwę kodu rabatowego.
 7. Kody rabatowe kwotowe i procentowe nie łączą się z innymi promocjami dostępnymi w sklepie SkladPapieru.pl oraz nie sumują się, tzn. nie można wykorzystać dwóch kodów podczas składania jednego zamówienia.
 8. Kody rabatowe nie podlegają wymianie na równowartość pieniężną ani w całości, ani w części.
 9. Zniżka upoważnia do zakupu produktów i/lub usług w sklepie SkladPapieru.pl z rabatem i w terminie zamieszczonym na kuponie rabatowym. Kod rabatowy Kupujący może zrealizować tylko do daty jego wygaśnięcia, po tym terminie nie jest możliwe skorzystanie z kodu rabatowego.
 10. Aktywacja kodu rabatowego następuje w momencie wpisania kodu w koszyku, podczas składania zamówienia, w polu oznaczonym „Wpisz kod rabatowy”, a następnie poprzez kliknięcie „Użyj”.
 11. Produkty i usługi, które zostały zakupione w ramach promocji z wykorzystaniem kodu rabatowego, Kupujący może zwrócić na zasadach określonych w Regulaminie sklepu SkladPapieru.pl (www.skladpapieru.pl/strona/regulamin-sklepu). W przypadku zwrotu towarów zakupionych z wykorzystaniem kodu rabatowego Kupujący otrzymuje zwrot wartości produktu widniejący na dowodzie zakupu. Wartość rabatu nie jest zwracana Kupującemu.
 12. Wszelkie reklamacje dotyczące zakupu produktów lub usług z wykorzystaniem kodu rabatowego będą rozpatrywane na warunkach ogólnych określonych w Regulaminie sklepu SkladPapieru.pl (www.skladpapieru.pl/strona/regulamin-sklepu)

Warszawa, 01.03.2021 r.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl