Płatność i dostawa

Płatność przelewem tradycyjnym
Za zakupu możesz zapłacić zwykłym przelewem. Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Przelewy księgowane są najpóźniej następnego dnia roboczego po ich zleceniu.

Dane do przelewu:
Wydawnictwo Skład Papieru
ul. Szanajcy 3/7, 03-481 Warszawa
Nest Bank: 35 2530 0008 2090 1067 8372 0001
WAŻNE: W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Podanie innego tytułu lub jego brak na przelewie może opóźnić, lub uniemożliwić realizację Twojego zamówienia.


Płatność przy odbiorze

Za zakupy możesz zapłacić w momencie odbioru przesyłki.

Płatności elektroniczne i kartą płatniczą
Za zakupy możesz zapłacić „szybkim przelewem” lub możesz dokonać płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic lub Maestro. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Autopay SA (d. Blue Media SA) - autopay.pl

 

Bezpieczeństwo transakcji
Gwarantujemy naszym Klientom najwyższy standard bezpieczeństwa danych osobowych i danych płatności w trakcie składania zamówienia i realizacji płatności. Klient przegląda sklep przy użyciu protokołu HTTP, a podczas finalizacji transakcji zostaje przekierowany do bezpiecznego połączenia HTTPS, które jest szyfrowane 2048-bitowym kluczem bezpieczeństwa SSL dostarczanym przez platformę Shoper. Wybieramy tylko sprawdzone rozwiązania i zaufanych partnerów jak, którzy gwarantują, że Twoje dane osobowe i dane dotyczące Twoich płatności nie zostaną przechwycone przez osoby trzecie.Dostawa

Paczkomat InPost _ 15,50 zł (brutto)
(płatność za zamówienie: przedpłata na konto / płatność online; czas dostawy 1-2 dni roboczych)
 
Pocztex _ 15,60 zł (brutto)
(płatność za zamówienie: przedpłata na konto / płatność online; czas dostawy 1-5 dni roboczych)
 
DPD Kurier _ 19,00 zł (brutto)
(płatność za zamówienie: przedpłata na konto / płatność online; czas dostawy 1-2 dni roboczych)
 
DPD Kurier _ 24,50 zł (brutto)
(płatność za zamówienie: płatność przy odbiorze; czas dostawy 1-2 dni roboczych)
 

Czas realizacji dostawy
1.  Dostawy realizujemy na terenie Polski.
2Jeśli chcesz, abyśmy Twoje zamówienie wysłali zagranicę, napisz do nas: sklep@skladpapieru.pl
3. Czas realizacji dostawy liczony jest od daty złożenia zamówienia (dla formy płatności przy odbiorze) lub od momentu zarejestrowania potwierdzenia płatności na naszym koncie.

Czas realizacji zamówienia

1. Wysyłka zwykle realizowana jest w terminie 2 dni roboczych, przy czym termin ten liczony jest od daty złożenia zamówienia (dla formy płatności przy odbiorze) lub od momentu zarejestrowania potwierdzenia płatności na naszym koncie.
2. Przy wyborze metody płatności w formie przedpłaty brak otrzymania należności na rachunku Sklepu lub podmiotów pośredniczących w transakcji (Autopay) w terminie 4 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, spowoduje anulację zamówienia.
3. Realizacja zamówienia płatnego przelewem lub kartą płatniczą rozpoczyna się po otrzymaniu należności za towar.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl